Seminář pro rodiče - znaková řeč pro batolata

SEMINÁŘ PRO RODIČE - ZNAKOVÁ ŘEČ PRO BATOLATA BABY SIGNS®

28.9.2015: Kurz znakování vřele doporučuji všem rodičům. Během 2 hodin jsem se formou hry naučila základní znaky, které jsem mohla doma ihned začít používat. Poskytnuté materiály jsou též výborné. Atmosféra byla velice přátelská, ocenila jsem prostor, ve kterém bylo možné probrat situaci každého z účastníků, takže se každému dostalo rady a doporučení "na míru". Děkuji paní Sedláčkové za příjemné dopoledne.
Zuzana a syn Vojta, 19m

 

Dne 6.6. 2015 jsme se s manželem zúčastnili v Litomyšli semináře znakování s batolaty s lektorkou Ivou Sedláčkovou. Na semináři vládla přátelská atmosféra. Naší Anežce bude rok a zkoušíme první znaky. Zatím nás pozoruje a oplácí nám to úsměvem nebo svými ne zcela konkrétními znaky. Seminář doporučujeme všem, kdo zatím váhá s účastí. Děkujeme Vám za seminář.

Ilona, Pepa a Anežka, 8,5 měsíce
 

Výborná, praktická ukázka, jak začít znakovat. Hned jsme se naučili 18 znaků a dostali materiály na naučení se dalších znaků. Těšíme se na výsledky.

Věra a Martin a syn Vašík, 9 měsíců

 

Výborná atmosféra na semináři. Úžasně nadšená a myslím, že erudovaná profesionálka (lektorka). Velmi oceňuji předávání info formou hry. Dvě hodiny udržet pozornost fakt není problém. Velmi oceňuji praktický nácvik znaků. Doporučuji všem, kteří chtějí svému děťátku být blíž a poznat jeho svět.

Lenka a dcera Eliška, 7 měsíců

 

Seminář se nám moc líbil. Těšíme se, až některé znaky vyzkoušíme doma s Emičkou. Informace byly dostačující a materiálů na doma máme také spoustu. Všechny otázky byly zodpovězeny a celkový projev lektorky byl velmi přátelský a povzbuzující. Velmi doporučujeme :-).

Monika a dcera Emička, 9 měsíců

 

Dne 3. 2. 2015 jsem se zúčastnila semináře znakování batolat s lektorkou Mgr. Bc. Ivou Sedláčkovou. Byla jsem naprosto nadšená. Lektorka nás přítomné bezvadně vtáhla do problematiky znakování, zábavnou formou nás naučila hned několik znaků a vybavila velice zajímavými materiály pro domácí učení znakování. Na semináři vládla velice přátelská atmosféra, jakýkoliv dotaz byl s ochotou zodpovězen. Prohloupil pouze ten, kdo o semináři uvažoval a nakonec nepřišel! Děkuji. Už se těším, až dcera začne komunikovat znakováním a já tak pochopím vše, co ji trápí, co se jí líbí a co si přeje.

Martina a dcera Nikolka, 8 měsíců

 

Seminář znakové řeči pro batolata byl báááječný, skvělý, intenzivní, přátelský a já za něj moc děkuji. Velice oceňuji, že paní Sedláčková dělá svoji práci s velkou láskou a nadšením. Formou hry si rodiče osvojí základní znaky a můj syn má díky nim veliké zpestření, a když něco znakuji, odmění mě krásným úsměvem :-)  A už se moc těším až začne znaky také používat.
Jitka a syn Davídek, 5 měsíců

 

Dvě hodiny semináře o znakové řeči batolat utekla jako voda. Již v minulosti jsem se zabývala znakovou řečí a o znakové řeči batolat jsem pouze slyšela z doslechu. Zjistila jsem si několik informací na internetu a zjistila, že znakování pro neslyšící a batolata si je velmi podobné. Jelikož máme doma sedmiměsíční Aničku je nejlepší vše vyzkoušet v praxi. O kurzu v Litomyšli jsem se dozvěděla od kamarádky. S Aničkou již zkoušíme doma první znaky. Zatím pouze upoutáme její pozornost, "odpovídá" nám jejími znaky, ale věříme, že se časem sjednotíme. Znakování s batoletem chce čas a trpělivost. Děkuji za Váš seminář.

Zuzana a dcera Anička, 7 měsíců