O nás

Milé maminky a tatínkové,

vítám Vás na stránkách nabídky programů napomáhající vývoji a rozvoji Vašich dětí.

Jmenuji se Iva Sedláčková a bude mi ctí poznat Vás a Vaše děti. Povoláním jsem psycholožka. Vedu poradnu o psychomotorickém vývoji a kurzy správné manipulace a stimulace novorozenců a kojenců dle metodiky Evy Kiedroňové. Jsem šťastnou maminkou dvou nádherných dětí. Rodina je mým zázemím a i mou inspirací.

 

Moje nabídka pro Vás:

Pro nastávající rodiče a rodiče malých dětí nabízím kurzy o zásadách správné manipulace s dítětem a správné stimulaci dítěte s ohledem na jeho psychomotorický vývoj.

 

Následně mohou rodiče malých dětí využít poradnu o psychomotorickém vývoji novorozence a kojence, kde obdrží informace o dovednostech, které by mělo dítě postupně zvládnout, a také doporučení stimulace dítěte ke zvládnutí důležitých dovedností.

 

Rodiče s dětmi mohou využít nabídky koupání a plavání v domácím prostředí = vaničkové plavání nebo navštěvovat kurzy plavání kojenců, batolat a předškolních dětí v městském bazénu od 6 měsíců.

 

 

Pokud očekáváte narození svého děťátka či se již těšíte z jeho přítomnosti, doporučuji Vám kurzy správné manipulace a stimulace dítěte s ohledem na jeho psychomotorický vývoj. Rodiče dětí do 1 roku se mohou přijít poradit do poradny o psychomotorickém vývoji. Kurzy i poradna jsem vedeny s ohledem na potřeby dítěte a v soulasu s jeho psychomotorickou vyspělostí. Od narození až do 6 let je skvěle strávený čas s dětmi v kurzech plavání pro nejmenší děti.

 "NA DOBRÉM ZAČÁTKU ZÁVISÍ VŠECKO".

Jan Ámos Komenský

 

Neváhejte mne kontaktovat.