O nás

Milé maminky a tatínkové,

vítám Vás na stránkách nabídky programů napomáhající vývoji a rozvoji Vašich dětí.

Jmenuji se Iva Sedláčková a bude mi ctí poznat Vás a Vaše děti. Povoláním jsem psycholožka. Vedu poradnu o psychomotorickém vývoji a kurzy správné manipulace a stimulace novorozenců a kojenců dle metodiky Evy Kiedroňové. Zároveň jako nezávislá certifikovaná lektorka programu Baby Signs a pořádám semináře pro rodiče o znakové řeči a kurzy se znakováním pro batolata. Jsem šťastnou maminkou dvou nádherných dětí. Rodina je mým zázemím a i mou inspirací.

 

Moje nabídka pro Vás:

Pro nastávající rodiče a rodiče malých dětí nabízím kurzy o zásadách správné manipulace s dítětem a správné stimulaci dítěte s ohledem na jeho psychomotorický vývoj.

 

Následně mohou rodiče malých dětí využít poradnu o psychomotorickém vývoji novorozence a kojence, kde obdrží informace o dovednostech, které by mělo dítě postupně zvládnout, a také doporučení stimulace dítěte ke zvládnutí důležitých dovedností.

 

Rodiče s dětmi mohou využít nabídky koupání a plavání v domácím prostředí = vaničkové plavání nebo navštěvovat kurzy plavání kojenců, batolat a předškolních dětí v městském bazénu od 6 měsíců.

 

Chcete se dorozumět se svojí ratolestí dříve než začne používat slova? Využít můžete znakovou řeč pro batolata. Miminka a batolata dokáží pomocí znaků vyjádřit, co potřebují, co je ve světě kolem zaujalo a také jak se cítí.

 

Emoce hrají v životě dětí důležitou roli. Rodiče mohou provázet své děti v rozvoji emoční inteligence a pomoci jim vyrůst v úspěšné a šťastné bytosti.

 

Pokud očekáváte narození svého děťátka či se již těšíte z jeho přítomnosti, doporučuji Vám kurzy správné manipulace a stimulace dítěte s ohledem na jeho psychomotorický vývoj. Rodiče dětí do 1 roku se mohou přijít poradit do poradny o psychomotorickém vývoji. Kurzy i poradna jsem vedeny s ohledem na potřeby dítěte a v soulasu s jeho psychomotorickou vyspělostí. Pro rodiče, kteří chtějí vědět, co jim chce jejich nemluvně říci, je určena znaková řeč pro batolata. Rodiče, kteří chtějí rozvíjet emoční inteligenci svých dětí, mohou absolvovat seminář o rozvoji emoční inteligence.

 

 "NA DOBRÉM ZAČÁTKU ZÁVISÍ VŠECKO".

Jan Ámos Komenský

 

Neváhejte mne kontaktovat.