Aktuality

22.7.2021

V případě zájmu o poradnu psychomotorického vývoje nebo manipulaci s miminkem a kurzy plavání malých dětí ve vaně a v bazénu mě nejlépe kontaktujte hned přes mail či telefon. Kontakty jsou uvedeny v sekci kontakt. Děkuji.

 

30.8.2020

Začíná nový školní plavecký rok. Termíny kurzů naleznete v záložce "plavání".

 

19.8.2017

Dny se kracují a prázdniny se chýlí ke svému konci. Startují však nové semináře a kurzy. Těším se na Vás.

 

10.4.2016

Úspěchy Vašíka po jednom roce po absolvování semináře pro rodiče - znaková řeč pro batolata

"Chceme Vám poděkovat za seminář o znakování, na kterém jsme s manželkou byli, když Vašíkovi bylo cca 8 měsíců. Perfektně nás to nasměrovalo, věnovali jsme se znakování a povedlo se nám s Vašíkem znakovat cca o měsíc později. Už ukazuje (nebo říká) okolo 70-80 znaků, což je úžasné. Myslíme si, že ho to velmi nastartovalo a přidalo nám to mnoho klidu a vzájemného porozumění.

Jeden z prvních znaků bylo světlo, které nám pak dokola neustále ukazoval jak doma tak venku a byla z toho cítit velká radost, že je schopen něco říct a ukázat. Nyní nám na nový znak stačí vetšinou 1 den, a buď ten samý den, nebo další již znak ukazuje. Je to až neskutečné a úžasné."

Martin, Věra a Vašík, 1 rok 8 měsíců

 

31.3.2016

EVA KIEDROŇOVÁ V LITOMYŠLI!!!!
Jedinečná příležitost setkat se s Evou Kiedroňovou, která je uznávanou autorkou unikátní metody péče o dítě a rozvoje kojence v souladu s jeho psychomotorickým vývojem, a to nejenom v ČR, ale také v zahraničí. Její metoda je zaměřena na správnou manipulaci s dítětem v souladu s jeho potřebami a psychomotorickou vyspělostí. Prostor bude i pro dotazy a součástí budou praktické ukázky s miminky. POČET MÍST JE OMEZEN. Rezervace míst: iva.sedlackova1@seznam.cz, 739 627 214.

19.2.2016

Staňte se fanouškem facebookové stránky:

z bříška po batole

Aqua club Vasrmánek

19.2.2016

Nové termíny kurzů pro rodiče a děti. Podívejte se ZDE.

9.6.2015

Přidány nové vzorníky polovysypané péřové peřinky a dětského péřového polštáře. Podívejte se ZDE.